ETA ZİP SİSTEMLERİ

ETA Zip Sistemlerinin tamamını ETA Kış Bahçesi ve ETA Alman Pencere Sistemlerine entegre Alman DIN ve Avrupa EN normlarında ürün yelpazesini kullanarak gerçekleştirmektedir. ETA Zip sistemlerini diğer gölgeleme sistemlerinden ayıran en önemli özellik orijinal Kış Bahçesi ve Pencere sistemleri ile entegre olması ve montaj sonrası Kış Bahçesi ve Pencere sistemlerinde izolasyon problemleri yaratmamasıdır. Tüm ürünlerimiz Alman DIN ve Avrupa EN normları çerçevesinde üretilip orijinal olarak ithal edilmektedir.

ETA Zip sistemleri size sağlam bir koruma, 200’den fazla renk seçeneği, kolay kullanım ve mekanınızda modern bir atmosfer sunar. Yaşam alanınızda güneş ışığını dışarıda keserek fazla sıcaktan korurken aynı zamanda UV geçirgenliği istenilen oranda önceden belirlenmiş özel kumaşlarla gölge sağlarken, dışarıyı da görmenizi sağlar ve manzaranıza engel olmaz.

Çok çeşitli renk seçenekleri olan kumaşlarla hem mekanınızda şık bir görünüm sağlarken, hem de güneş ışığını kontrol etmenin konforunu yaşayacaksınız. Bütün sistemlerimiz motorlu olduğundan, sadece tek bir tuşa basarak kontrol etme imkanını sunar.

Otomatik kontrol sistemleri ile rüzgarın şiddetine ve güneş ışınlarının yoğunluğuna göre sistemler kendilerini otomatik olarak konumlandıracaktır. Bütün ürünlerde olduğu gibi ETA Zip Sistemlerinde de yüzlerce renk ve kumaş seçeneği mevcuttur.