ETA Çatı Gölgeleme Sistemleri
ETA JALÜZİ SİSTEMLERİ
Eta Kış Bahçesi – Gable Modeli – Tuzla


ETA, Jalüzi Sistemlerinin tamamını Alman DIN ve Avrupa EN normlarında ürün yelpazesini kullanarak gerçekleştirmektedir. ETA Jalüzi sistemlerini diğer gölgeleme sistemlerinden ayıran en önemli özellik orijinal Pencere sistemleri ile entegre olması ve montaj sonrası Pencere sistemlerinde izolasyon problemleri yaratmamasıdır. Tüm ürünlerimiz Alman DIN ve Avrupa EN normları çerçevesinde üretilip orijinal olarak ithal edilmektedir.

ETA Jalüzi sistemleri size sağlam bir koruma, alternatifli renk seçeneği, kolay kullanım ve mekanınızda modern bir atmosfer sunar. Yaşam alanınızda güneş ışığını dışarıda keserek fazla sıcaktan korurken aynı zamanda farklı açılarla güneş geçirgenliğini siz yönetir , dışarıyı da görmenizi sağlar ve manzaranıza engel olmaz.

Alternatifli renk seçenekleri olan sistemlerle hem mekanınızda şık bir görünüm sağlarken, hem de güneş ışığını kontrol etmenin konforunu yaşayacaksınız. Bütün sistemlerimiz motorlu olduğundan, sadece tek bir tuşa basarak kontrol etme imkanını sunar.

Otomatik kontrol sistemleri ile rüzgarın şiddetine göre sistemler kendilerini otomatik olarak konumlandıracaktır. Bütün ürünlerde olduğu gibi ETA Dikey Jalüzi Sistemlerinde de alternatifli renk seçeneği mevcuttur.