MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ
Ökten Tezgören (Yüksek Mühendis) - Kanlıca - Kış  Bahçesi

 Size bu mesajı yazmaktaki amacım MÜHENDİSİNİZ ve  MONTAJ EKİBİNİZİN çalışmalarından duyduğum  MEMNUNİYETİMİ ifade etmek içindir. Bilhassa ekibi  yöneten teknik elemanınız çalışmaları en ufak detayına  kadar dikkat ederek ekibi koordineli bir şekilde çalıştırdı  ve kendisi de bizzat süreçte önemli rol oynadı.  Kendisine ifade ettiğim teşekkürümü uygun görürseniz siz  de tekrarlayın lütfen.

Nezahat Emir - Levent - Kış Bahçesi 
Kış bahçemiz çok çok güzel olmuş, emeği geçen personelinize özenli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Prensipleriniz ve iş ahlakınızdan dolayı bütün ETA YAPI çalışanlarını başta genel koordinatörler olmak üzere kutlarım. 

Ali Rıza Dumludağ - Acıbadem - Pencere Sistemleri

ETA yapıyı tercih ettiğimizde sonuçta ortaya çok farklı bir ürün çıkacağını açıkçası ummuyorduk. Aldığımız ürünün çok kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı olduğunu görmenin yanı sıra, teklif sürecinde uzmanların, montaj sürecinde teknik elemanların göstermiş oldukları ilgi ve titiz çalışma prensibi bizi oldukça memnun etti. Teşekkür ederiz.


Feriba Firuzan – Büyükada – Kış Bahçesi

BUYUKADA MADEN MAHALLESI BAHÇELIEVLER SOKAKTAKI EVIME YAPTIRDIGIM KIŞ BAHÇESİ İÇİN ÇEŞİTLİ FİRMALARLA YAPTIĞIM GÖRÜŞMELER SONUCUNDA,ETA YAPI YI TERCIH ETMEKLE ÇOK DOĞRU KARAR VERDİĞİMİ ŞU AN DAHA İYİ ANLIYORUM...ZAMANINDA,KALITELI,GARANTILI,İŞ ÜRETMELERİ VE GÜLERYÜZLÜ EKİPLERİ İLE MÜŞTERI MEMNUNIYETINI SAĞLIYORLAR...ESTETIK VE KALITE,SERVIS GARANTISI VE KALICI İŞ ISTEYENLERIN,KIŞ BAHÇESİ İHTİYAÇLARINDA FIKIRLERINI ALMALARINI ÖNERIRIM..

Y.Esra Akın – Çekmeköy – Kış Bahçesi

Yaklaşık 1 ay önce siparişini verdiğim kış bahçesinin montajı dün tamamlandı. Öncelikle tüm bu süreçte her aşamada ve her konuda yardımcı olan satış ve teknik ekibinize, ve son derece kibar, işinin ehli montaj ekibine çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık...