TİCARİ
Eta Kış Bahçesi – Abant        Eta Kış Bahçesi -  YTÜ Hisarüstü Tesisleri
ETA YAPI olarak evlere ve villalara yönelik kış bahçelerinin yanı sıra kurumsal firmalara da beklentilerine yönelik hizmetler sunmaktayız. Referanslar bölümünde hizmet sunduğumuz kurumsal müşterilerimizi görebilirsiniz. 

Bireysel müşterilerimizde olduğu gibi kurumsal müşterilerimize de deneyimli uzman ETA YAPI olarak tecrübelerimizle size en uygun tasarım, üretim ve montaj uygulamasını garanti ediyoruz.

Firmanızın beklentisini ve kullanım amacınızı belirtmeniz ve mümkünse yerin ölçülerini gösteren bir çizim veya taslağı hazırlamanız teklifimizin size bir iş günü içinde ulaşmasını sağlayacaktır. Teklifimizi kabul ettiğiniz takdirde teknik ekibimiz detaylar konusunda size randevu verecek ve gerekli teknik çalışmaları ve iş bitiş sürecini size net olarak bildirecektir.

Normal şartlar altında sözleşme imzasına müteakip 20 iş günü içinde siparişiniz teslim edilir. İmalatın yoğun olduğu dönemlerde bu süre 35 güne kadar çıkmaktadır. Net teslim süresi imalat ve montaj programımıza göre teklifinizde ayrıca belirtilecektir.